Haber

MHP Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Adayı Mehmet Musa Çakır, seçim çalışmalarını orta yol yapmadan sürdürüyor.

Merkez ilçelerden başlayan seçim çalışmalarını Tortum ve Uzundere’ye taşıyan Çakır, gittiği her ilçede farklı bir ilgi ile karşılaştı. Vatandaşlarla kurduğu bağ ve diyaloglarla göz dolduran Mehmet Musa Çakır, aynı zamanda gazeteci olmanın avantajlarını da kullanıyor. Kentin tüm ilçelerini yakından tanıyan, ihtiyaçlarını az çok bilen bir gazeteci olarak beklenti ve talepleri neredeyse seçmenin önünde belirleyen Çakır, çaldığı her kapıda ayrı bir sıcaklık, ayrı bir yakınlık buluyor.

İlçelere büyük ilgi

Aziziye, Yakutiye, Palandöken, Aşkale, Tortum ve Uzundere ilçelerinde yaptığı seçim gezilerinde Erzurum’un kalkınma potansiyeli ve 14 Mayıs seçimlerinin değerine değinen MHP Erzurum Milletvekili adayı Mehmet Musa Çakır, yaptığı vurguyla dikkat çekiyor. birlik ve beraberlik. Esnaf, kıraathane ve vatandaşlarla ne zaman bir araya gelse 14 Mayıs seçimlerinin uğurlu seçimler olduğuna değinen Mehmet Musa Çakır, “Bu seçimlerde seçmenimizin göstermesi gereken hassasiyet gerçekten en üst seviyede olmalı. Çünkü bu seçim sıradan bir seçim değil, bu seçim “Ülkenin geleceğini ve hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir seçimdir” dedi.

millet ve vatan

“Mesele siyaset olsaydı seçmenlerimizden oy isterdik” diyen Mehmet Musa Çakır, özellikle gençlerle yaptığı sohbetlerde hep vurguluyor: “Ama mesele siyaset değil, onun için söylemiyoruz. Ülkemize ‘bize oy’ demek yerine seçmenimize ve özellikle genç kardeşlerimize ‘bize oy verin’ diyoruz.’Milletimize sahip çıkın.Çünkü mesele siyaset değil millet ve millet’ diyoruz. ülke’ – ERZURUM

meram-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu