Haber
Menemen Futbol Kulübü, Okan Derneği’ni kadrosuna kattı
![](https://artova-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/menemen-futbol-kulubu-okan-dernegini-kadrosuna-katti-WQxFpmhV.webp)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta transfer döneminin aktif takımlarından Menemen Futbol Kulübü, Okan Derneği kadrosuna dahil etti. Son olarak İskenderunspor forması giyen orta saha oyuncusu ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı. Futbola Arnavutköy Belediyespor’da başlayan 29 yaşındaki oyuncu; Çatalcaspor, Fatih Karagümrük, Amed Sportif, Samsunspor, Tuzlaspor, Diyarbekirspor ve Sakaryaspor’da forma giydi. Okan, geçtiğimiz dönem İskenderunspor forması ile 37 maça çıktı ve 2 kez gol sevinci yaşadı.